LAI VALIK REKLAAMKINGITUSI

Kõik reklaamteenused ühest kohast - mugav, kiire ning professionaalseim teenindus

KKK

Kuidas valida reklaamtooteid Logo.ee lehel?

Valige sobivad reklaamtooted kategooriast Tooted. Teil on võimalus valida tooteid ka alamkategooriatest näiteks: Kirjutusvahendid alamkategooria on Plastist pastapliiatsid. Kui tunnete, et tootevalik on liiga lai, on Teil võimalus filtrite lisamisega kitsendada otsingut just Teile sobivaks. Näiteks on Teil võimalus filtreerida tooteid värvi, hinna, suuruse ja brändi järgi, mis on mugav viis leida sobivaim toode. Lisaks saate filtreerida nime järgi, alustades numbritest ja A-tähest, või hinna järgi, alustades soodsamast. On võimalik teha ka valik, kui mitut toodet korraga lehel kuvatakse. Täpse hinna saate arvutada toote juures lahtris Arvuta hind, kuhu on vaja lisada ka toote kogus.  

Parimat nõu annavad meie projektijuhid, kes on reklaamkingituste eksperdid

 

Mis vahe on Logo.ee lehel päringukorvil ja ostukorvil? 

Päringukorvi soovitame kasutada klientidel, kes soovivad ärikingituse kohta rohkem infot. Näiteks, kui tootel puudub võimalus valida trükihind või soovite täpsustada logo asukohta.

Ostukorvi soovitame kasutada klientidel, kes teavad täpselt, mida soovivad või teevad kordustellimusi. Sellisel juhul on võimalik soovitud tooted kiiresti tellida ning tasuda pangalingi või krediitkaardiga. Ühtlasi on samas vaja nõustuda ka müügitingimustega. Ostukorvi abil tellides täpsustab projektijuht üle toote saadavuse ehk tarneaja ja müügi hinna.   

 

Kas Logo.ee lehel toodud hinnad sisaldavad tootele logo trükkimist, graveerimist või tikkimist (muid logo pealekandmise tehnoloogiaid)?

Enamasti on hinnad ilma logo pealekandmiseta, kui ei ole märgitud teisiti. Toodete juures on eraldi trüki, tikandi, graveeringu jmt hinnakalkulaator. Saadud maksumus lisandub toote hinnale.

 

Kuidas arvutada Logo.ee lehel reklaamtoodetele trükihinda?

Trükk T-särgile

Tekstiilile tehtava siiditrüki hinda on mugav arvutada meie veebilehel trükikalkulaatori abiga, mis on osa hinnakalkulaatorist. Siiditrüki hinnad sisaldavad juba trükiraame ja ettevalmistust ning hinda on võimalik vaadata kas koos käibemaksuga või ilma. Valige sobiv tekstiiltoode ja sisestage soovitud kogus. Vajutage seejärel nuppu Arvuta hind ja lisage linnuke, klõpsates kastil Soovin tootele oma logo. Pärast seda avaneb võimalus tootele lisada soovitud Logo 1 või  Logo 2 (näiteks, kui soovite T-särgile teha ühe värvi siiditrükki kahte erinevasse kohta, siis on Teil võimalik automaatselt arvutada siiditrüki hind, valides esimesest Logo 1 tulbast Siiditrükk ja kõrvalolevasse tulpa sisestada Ühevärvitrükk ning korrata sama tegevust tulbas Logo 2. Saate kohe trükiteenuse kogumaksumuse ilma käibemaksuta). Reklaamrõivaid ja firmatekstiili on võimalik trükkida nii Eestis kui ka meie Euroopa partnerite trükikodades.

Käibemaksuga hindasid on võimalik näha, kui vajutate üleval paremas nurgas ikoonile Kuvatud hinnad on ilma käibemaksuta, mille tulemusel vahetab koduleht automaatselt toote ja trüki hinnad ning lisab hindadele käibemaksu, näidates nüüd ülanurgas ikooni Kuvatud hinnad on koos käibemaksuga.      

Pastapliiatsi trükk               

Kodulehel saate hinna- ja trükikalkulaatori abiga arvutada mugavalt toote ning tampotrüki hinna (hind sisaldab juba trükiraame ja seadistust ning hindasid on võimalik vaadata koos käibemaksuga või ilma). Valige sobiv toode ja sisestage kogus. Vajutage nuppu Arvuta hind ja lisage linnuke kasti Soovin tootele oma logo. Kohe avaneb võimalus lisada tootele Logo 1 või Logo 2 ( näiteks, kui soovite pastapliiatsile teha ühevärvitrükki kahte erinevasse kohta, siis on võimalik automaatselt arvutada trükihind, valides esimesest Logo 1 tulbast Tampotrükk ja kõrvalolevasse tulpa sisestada Ühevärvitrükk ning korrata sama tegevust Logo 2 tulpades. Saate kohe trükiteenuse kogumaksumuse ilma käibemaksuta). Tooteid on võimalik trükkida nii Eestis kui ka Euroopa tarnijate trükikodades. Eestis on võimalik trükkida kiiremini ja väikseimaid koguseid ka soodsamalt, lisaks on trükikvaliteet Eestis parem.   

Käibemaksuga hindasid on võimalik näha, kui vajutate üleval paremas nurgas ikoonile Kuvatud hinnad on ilma käibemaksuta, mille tulemusel vahetab meie koduleht automaatselt toote ja trüki hinnad ning lisab hindadele käibemaksu, näidates nüüd ülanurgas ikooni Kuvatud hinnad on koos käibemaksuga

  

Kas Logo.ee lehelt tellides kehtivad toodetel ka miinimumkogused?

Jah, toodetel on määratud miinimumkogused vastavalt toote hinnakategooriale:

<0,01 – 0,09 € + km* toodetel on miinimumkogus 2000 tk

0,1 – 0,5 € + km toodetel on miinimumkogus 1000 tk 

0,5 – 1 € + km toodetel on miinimumkogus 500 tk 

12 € + km toodetel on miinimumkogus 200 tk   

25 € + km toodetel on miinimumkogus 100 tk                

5–10 € + km toodetel on miinimumkogus 50 tk

10–20 € + km toodetel on miinimumkogus 20 tk      

2050 € + km toodetel on miinimumkogus  10 tk 

50100 € + km toodetel on miinimum kogus 5 tk 

100–200 € + km toodetel on miinimum kogus 2 tk   

>200 € + km toodetel on miinimum kogus 1 tk

*+ km tähistab lisanduvat käibemaksu.

Alla miinimumkoguste tellimussoovide puhul võtke palun ühendust meie projektijuhtidega.  

 

Kui pikk on Logotrade’ist tellitud toodete tarneaeg?

Toodetele, mis on Euroopa laos, on tavaline tarneaeg Logotrade’ist tellides 23 nädalat. Kiirtellimuste puhul on võimalik logoga reklaammeened ja -tooted valmistada 34 tööpäevaga (vajadusel ka 12 tunniga). Kiirtellimuste korral võtke ühendust meie meeskonnaga

Eritellimustel Aasiast on tarneaeg lennutranspordiga 34 nädalat ja meretranspordiga 90100 päeva.  

 

Kuidas tellimuse eest tasuda? 

Logo.ee kodulehelt reklaamkaupu tellides on võimalik tasuda pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Danske, Luminor, LHV, Coop, Pogopay ja Liisi ID). Lisaks on võimalik tasuda ka automaatselt genereeritud ettemaksuarve alusel.

Koostöös meie projektijuhtidega leiame Teile sobiv maksetähtaja. Uutel klientidel on reeglina maksetingimuseks ettemaks, kui ei ole kokku lepitud teisiti.     

 

Kus saab näha ärikingituste ja meenete näidiseid?

Populaarsemate reklaamkingituste näidised on eksponeeritud meie kontori näidistesaalis, aadressil Pärnu mnt 160a, Tallinn. Eelnevalt palume täpsustada näidiste olemasolu meie projektijuhtidega näiteks: kokkupandavad vihmavarjud . Kui vihmavarju näidist ei ole näidiste saalis, on nende tarneaeg Euroopa keskladudest 37 päeva. Erilahenduste näidiste tellimisel Aasiast on tarneaeg 1020 päeva. 

 

Kuidas saan kauba kätte?

Logotrade’i kodulehelt logo.ee reklaamtooteid tellides saadame tooted Teile Omniva või Smartposti pakiautomaati. Samuti on võimalik toodete transport DPD kulleriga või tulla meie kontorisse tellimusele ise järele (Pärnu mnt 160a, Tallinn). Kui vormistate tellimuse projektijuhi abiga, saadab ta tooted Teile parima võimaliku transpordiga (Fastkuller, Schenker, HRX, DPD, DHL, UPS, Omniva, Itella jmt), Teiega eelnevalt konsulteerides.  

 

Millises formaadis logo või pildi peaksin kujundusse saatma?

Logotrade’i kujundaja teeb Teile visuaalse kujunduse sellest, kuidas logo, tekst, sõnum või sümboolika Meie toodetel välja näeb. Selleks, et reklaamtooteid oleks võimalik ka toota, ootame Teie logo vektorgraafikas. Tüüpilised vektorgraafika faililaiendid on .ai, .cdr, .eps ja .pdf (vektor).

Pildifailid .jpg, .bmp jmt sobivad vaid UV- või digitrükiks, kuid sellisel juhul peaksid pildid olema kõrge resolutsiooniga, et trükk ei jääks udune.   

 

Kas Logo.ee kodulehel on välja toodud kõik Logotrade’i valikus olevad reklaamtooted? 

Ei, Logo.ee kodulehel on väike osa Logotrade’i tootevalikust. Meie sortiment on väga lai ja parimad tooted koos sobivaima logomärgistuse ning asjaliku nõuga saate meie projektijuhtidelt, kes aitavad Teil parimad reklaamkingituste lahendused välja valida.

 

Kuidas saan parima meenete ja reklaamtoodete pakkumise Logotrade’ist?

Logotrade’ist saate parima pakkumise, kui võtate ühendust meie firmakingituste spetsialistidega, kes pakuvad Teile parimaid lahendusi. Parima pakkumise tegemiseks on projektijuhil vaja vastuseid järgmistele küsimustele: Kellele on reklaamkingitused mõeldud (sihtrühm)?, Kui suur on eelarve?, Kui kiiresti on tooteid vaja?, Millist kogust soovitakse tellida?, Milliseid reklaamkingitusi olete ettevõttele varem tellinud? jne.     


Kuidas maksustatakse reklaamkingitusi?

Maksustamisele ei kuulu reklaamkingitus, mille väärtus ilma käibemaksuta on kuni 10 eurot. Lähemalt saate lugeda siit: Reklaamkingituste maksustamine